#
#

Yazılım

İşletmeler açısından zaman kavramının ne derecede önemli olduğunun farkındayız. Tekno Prog size zamanınızı daha verimli kullanmanız için olanak tanır.

#

Mobil Hata Payı Sıfırlandı

Responsive Tasarım ve Otomasyon teknolojileri kullanarak 400’ü aşkın şirketin hata payı sıfırlandı.

#

Hangi Cihazlarda Çalışır?

Sistem Bilgisayar,Tablet,Telefon,Televizyon(Xiaomi Mi TV Stick Android TV Medya Oynatıcı ile).

Özellikleri

#

QR KODE

Kafe Restoran sipariş işlemlerinizin tamamlanması ve masa tanımlama ile rezervasyon gibi bir çok konuda yardımcınız olmaktadır. Elektronik cihazların kullanımı yaygınlaşmakta ve kullanım işletmelerinizin işleyişini kolaylaştırmaktadır. Teknolojik olarak birçok kolaylık sunan sistemler sipariş,adisyon, masa rezervasyonu gibi çoğu konu ile beraber hesap ödeme işlemleri hesap sonrası kasa toplamı gibi konularda da çoğu işletme sahiplerini maliyeti açısından pahalı olabileceği yönünde düşündürebiliyor. Kısa araştırma sonucu aslında sizlere daha kolay ve hızlı hizmetler verebilen Tekno Prog sistemlerinin uygun maliyette olduğu görülebilir. Gerekli lisanslar,aylık - yıllık kolay ödeme imkanları ile elinizde bulunan mevcut cihazlara uyum sağlanması gibi ayrıcalıklar sağlıyoruz.

#

KAFE RESTORAN SİSTEMİ FAYDALARI

Restoran ve kafelerde kullanılan bu sistemler öncelikle garsonların üzerindeki iş yükünü hafifletir. Sipariş alımları esnasında yoğun saatlerde oldukça büyük karışıklıklar söz konusu olabilmektedir. Bu sizleri de farkında olmadan maddi manevi zararlara sürüklemektedir. Kafe Restoran Sistemi kullanımında ise hem personel sayısını daha da azaltabilir hem de var olan personellerinize bindirdiğiniz yükü azaltabilmektesiniz. Hazır adisyon tabloları ile sipariş alma, hesap alma dönemleri artık sona erdi. İnsanların gözünde bu tarz işlemleri hala kullanan işletmeler merdiven altı yerler olarak görülmekte ve ne kadar lezzetli olursa olsun bir süre sonra müşteri bulamamaktadır. Kafe ve restorana giden insanlar beklemek istemez ve bekletilmeyi sevmez; eski sistemlerde ise müşterilerinizi bekletmek zorundasınız çünkü tek tek sayım yapıp hesaplamalarla uğrşacaksınız ancak yazılım kullandığınız zaman hangi masa ne kadar ödemeli anında hesaplayabilir ve müşterilerinizi memnun edebilirsiniz. Önceliğin müşteri memnuniyeti olduğu yeni çağda insanlar gittikleri mekanlarda sadece kafa dinlemek, başka şeylerle meşgul olmamak isterler. İnsanları adisyon gibi ufak tefek işlemlerle uğraştırdığınız zaman siz hatta kendileri dahi farkında olmadan işletmenizden soğumakta ve yeniden gelmeyi tercih etmemektedirler. Bu sebeplerden dolayı Kafe Restoran Sistemi kullanarak müşterilerinize hızlı bir hizmet verebilir ve onlara yük olmanın önüne geçebilirsiniz. Bunun devamlılığında göreceksiniz ki bir süre sonra artık siz hangi müşteriyi nereye oturtacağınızı düşünmeye başlayacaksınız zira işinizi de güzel bir biçimde yaptığınız sürece devamlı müşterileriniz sürekli olarak artacaktır. Hem zaman hem de daha fazla kazanç sağlamak adına geç olmadan sizler de sistem kurulumlarınızı bir an evvel yaptırmalısınız.

Akış Diyagramı

Responsive Tasarım Basit Kolay ve Pratik kullanım ve detaylı raporlama

Hepsi bir arada..

#

Başvuru ve Talep Formu