#
#

Yazılım

İşletmeler açısından zaman kavramının ne derecede önemli olduğunun farkındayız. Tekno Prog size zamanınızı daha verimli kullanmanız için olanak tanır.

#

Mobil Hata Payı Sıfırlandı

Responsive tasarım ve Otomasyon teknolojileri kullanarak 400’ü aşkın şirketin hata payı sıfırlandı.

#

Hangi Cihazlarda Çalışır?

Sistem Bilgisayar,Tablet,Telefon.Televizyon(Xiaomi Mi TV Stick Android TV Medya Oynatıcı ile).

Özellikleri

#

ONLINE

İnternet, küreselleşen dünyada pazarlamanın önemli araçlarından birisidir. Bu çalışmada, Türkiye’de büyük avm ve market zincirlerini idare eden firmaların online satış sistemlerini kullandıkları aşikar. Küçük esnaf ise bu işin maliyetinin yüksek olduğunu düşünerek genelde kendi bünyesinde bir bilgisayarda datalarını tutan küçük ölçekli yazılımları tercih etmektedir. Bu işletmeler online işlemlerini yapmak için aracı firmaları kullanarak web üzerinden satış yapmaya çalışmakta, zaten az olan karlarının bir bölümünü komisyon vererek daha da az hale getirmekteler.

#

ONLINE SİSTEMİN FAYDALARI

Tekno Prog Online Pos Satış Sistemi hem maliyet açısından düşük hem de kullanıcı müşterilerine online satış imkanı sunmaktadır. Sistem online çalıştığı için (Sunucu) gibi ekstra maliyetlere de gerek kalmamaktadır. Online Pos Satış Sistemi için özel cihazlar alınmasına gerek yoktur. Elinizde mevcut olan cihazlarla sorunsuz olarak bu sistemi kullanabilirsiniz.Tekno Prog ile çoklu şubeler kurup stok,satış,cari gibi birçok özelliği istediğiniz yerden kontrol edip denetleyebilirsiniz.

DetaylıBilgi

Responsive Tasarım Basit Kolay ve Pratik kullanım detaylı raporlama

Hepsi bir arada..

Başvuru ve Talep Formu


Standart Demo